• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona Główna

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.

Poprawiony: środa, 03 lipca 2013 20:30 Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU   

1.    Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem miłość Boga i bliźniego.

Poprawiony: wtorek, 25 czerwca 2013 10:22 Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Dobiegliśmy połowy czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapytajmy siebie: na ilu nabożeństwach czerwcowych byłem (byłam), ile razy pobożnie odmówiłem Litanię do Serca Pana Jezusa czy Koronkę do Miłosierdzia Bożego albo Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego, może jakąś inną modlitwę wynagrodzenia i przebłagania, ile chwil poświęciłem na cichą adorację i rozmowę z Bogiem ukrytym w Najświętszym Sakramencie? On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i czerwcowego nabożeństwa. Możliwości mamy wiele i tylko od nas samych zależy, jak spożytkujemy czas, który jest nam zadany, abyśmy się uświęcali i abyśmy pomagali także innym dojść do świętości.

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Dziś przypada 10. niedziela w ciągu roku. W czerwcu zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, by być jeszcze bliżej Jezusowego Serca, które jest najpełniejszym wyrazem Bożej miłości miłosiernej, Bożego miłosierdzia. To wyjątkowa okazja do wynagrodzenia Bogu za grzechy swoje i świata.

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie będziemy odprawiali nabożeństwa czerwcowe, podczas których śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa.

Więcej…

Strona 9 z 33

 

 

 
Joomla extensions by Siteground Hosting