• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona Główna

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Zdaje się, jeszcze tyle przeróżnych niepokojów trapi nie tylko nasze dusze, ale również całe nasze społeczeństwo. Dlatego w tym wirze codzienności warto zauważyć nieocenioną rolę modlitwy, a także sens i religijną wartość milczenia. Wykorzystajmy nasze wakacyjne wędrówki, pielgrzymki, indywidualny odpoczynek na stworzenie właściwej duchowej atmosfery, niezbędnej, aby odczuć bliską obecność Boga i umocnić naszą wiarę.

Więcej…

Trwajcie mocni w wierze

Email Drukuj PDF

Dziś przed godz. 7 spod Katedry Wrocławskiej wyruszyła XXXIII Piesza Pielgrzymka Wrocławska. Na Jasną Górę wejdzie w przyszłą sobotę. Wśród pielgrzymów są także nasi parafianie i ksiądz Proboszcz Leszek Woźny.

Poprawiony: piątek, 02 sierpnia 2013 20:22 Więcej…

Ogłoszenia Duszpasterskie

Email Drukuj PDF

SIEDEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Trwa pełnia lata, wakacji, urlopów. Bywa, że zapatrzeni w siebie, nie dostrzegamy tych, którzy pozostali na uboczu, którzy może w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Nie wszyscy mają radosne wakacje.

Więcej…

Dofinansowanie remontu dachu

Email Drukuj PDF

Poprawiony: czwartek, 25 lipca 2013 14:25

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Dziś kolejna lipcowa niedziela, 15. w tak zwanym okresie zwykłym roku liturgicznego. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Na trasach wakacyjnych wędrówek nie omijajmy świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus.

Więcej…

Strona 8 z 33

 

 

 
Joomla extensions by Siteground Hosting