• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona Główna

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Dzisiejsza niedziela w całym Kościele jest poświęcona sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich.

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    W dzisiejszą niedzielę kolejny raz decyzją polskiego Parlamentu w naszym kraju obchodzimy Dzień Papieski. W ten sposób naród polski składa uznanie Błogosławionemu Janowi Pawłowi II, „największemu autorytetowi XX wieku, człowiekowi, który sięgając do źródeł chrześcijaństwa, uczył nas solidarności, odwagi i pokory, stanowczości i wyrozumiałości, mądrości…”.

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Dziś pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki, biorąc do rąk różaniec, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata.

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Dzisiaj ostatnia niedziela września. W ciągu tego miesiąca, przez wstawiennictwo Matki Bożej i wielu Świętych, polecaliśmy Bogu losy Ojczyzny, życie i rozwój dzieci, rodziny. Nadal prośmy o żywą wiarę, nadzieję i miłość, gotową dzielić z braćmi to, co posiadamy, choćby w najskromniejszym wymiarze.

Poprawiony: poniedziałek, 30 września 2013 10:03 Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    W kolejną wrześniową niedzielę pamiętamy w naszych modlitwach o ofiarach II wojny światowej, żołnierzach i ludności cywilnej. Jesteśmy dłużnikami tych, którzy przelali krew za wolność. Modlitewna pamięć niech będzie wyrazem naszej wdzięczność.

Więcej…

Strona 6 z 33

 

 

 
Joomla extensions by Siteground Hosting