• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona Główna

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Dzisiejsza niedziela w sposób szczególny w Kościele jest poświęcona środkom społecznego przekazu. Siłę mediów podkreśla Katechizm Kościoła katolickiego, zauważając ich wielki wpływ na przekaz informacji oraz rozwój kultury i kształcenie.

Poprawiony: wtorek, 17 września 2013 13:08 Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Od początku września modlitwy o pokój i dobre wychowanie młodego pokolenia. Warto więc dziś przypomnieć słowa Błogosławionego Jana Pawła II: „Osiągniemy pokój, wychowując do pokoju! […] Kościół nie przestaje powtarzać: pokój jest obowiązkiem” (z orędzia na XXXVII Światowy Dzień Pokoju).

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU   

1.    Wakacje, urlopy dobiegły końca. Na progu nowego roku szkolnego Kościół apeluję o dołożenie wszelkich starań, aby uczestnictwo dzieci i młodzieży w katechezie szkolnej było od samego początku pełne świadomego zaangażowania.

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    Jutro ponownie nasze myśli i serca skierujemy do Jasnej Góry, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. W wielu naszych kościołach trwa specjalna nowenna przed tą uroczystością. Można powiedzieć, że jest to bardzo polskie święto.

Więcej…

Ogłoszenia duszpasterskie

Email Drukuj PDF

DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.    W sierpniu tak często nasze myśli i modlitwy kierujemy do Matki Bożej. W ubiegłym tygodniu celebrowaliśmy jedną z największych uroczystości w Kościele: Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. A w najbliższy czwartek, 22 sierpnia, będziemy się radowali Maryją – Królową.

Więcej…

Strona 7 z 33

 

 

 
Joomla extensions by Siteground Hosting